Vejin jel (turkey)

Vejin jel, cinsel ilişki sırasında hislerin güçlendirilmesi, cinsel hayatın kalitesinin yükselmesi ve erkek cinsel organının büyümesi için bir jeldir. Yardımıyla cinsel ilişkinin süresi ciddi ölçüde uzatılabilir ve hem erkek hem de kadın için güzel hisler arttırılabilir.

Ürün bilgisi

Ürün erkek cinsel organına kan akışını arttırmaktadır ve daha aktif uyarılmayı sağlamaktadır. Jel sık sık kullanılırsa düzenli uyarma cinsel organın uzunluğuna olumlu etki etmektedir. 30 günlük sürekli kullanımdan sonra penisin 1-5 cm’lik uzaması mümkündür. Bunun için herhangi zor ve tehlikeli aletlerin, riskli ve pahalı ameliyatların ve ayrıca sık sık hormon ilacı olan hapların kullanılması gerekmediği dikkate alınırsa bu çok cazip ve önemi sonuçtur. Bu jelin bonusu da cinsel ilişkinin uzaması, partneri tamamen tatmin etme imkânı ve aralıksız sevgi ile uzun akşam geçirme imkanıdır.

Nasıl çalışır

Ürünün içeriğine aşağıdaki aktif bileşenler dahildir:

  • Guarana özü. Guarana Güney Amerika’nın en bilinen ürünlerinden biridir. Birçok enerji takviyesi ve zayıflama ürünü onu içermektedir. Bu bitkinin latince adı Paullinia. Bu çalı Amazon’da yetişmektedir, çiçekleri ve meyveleri de tıbbi dünyada yaygın kullanılmaktadır. Guarana’nın içerdiği teofillin maddesinin klinik denemeleri onun kalbi ve merkezi sinir sistemini uyardığını göstermiştir. Guarana özü kan damarlarını genişletmektedir. Bu da istikrarlı ve güçlü ereksiyonu sağlamaktadır.
  • L-arginin. Bu alfa amino asittir. L-arginin olarak bilinen ‘mucizevi molekülün’ tedavi gücünden dolayı organizmanın birçok ana işlevinde (insan büyüme hormonunun üretilmesi dahil olmak üzere) önemli rol almaktadır. Ürünün cinsel ve reprodüktif etkisi insan organizmasının birçok sorununu çözmektedir. Bunun dışında bu bileşenler cinsel organlara kan akışını hızlandırmaktadır ve sperm kalitesini yükseltmektedir.
  • Damar genişletme özelliklerine sahiptir. Ayrıca psikolojik gerginliği düşürme etkisine sahip olduğu bilinmektedir. Glisin, organizma tarafından üretilebilen amino asitlerden biridir. Kas dokusunun oluşumu için gerekmektedir ve glikozun enerjiye dönüşümünü sağlamaktadır. Bu sağlıklı sinir sistemi ve sindirim sistemi için gerekmektedir. Yeni araştırmalar anti-oksidanların vücudu bazı kanser türlerinden koruduğunu göstermiştir.
  • Magnezyum sinir sisteminin aşırı hassasiyetini düşürmektedir, insanların sakinleşmesine yardım eden mineral anti-stres karışımı olarak belirtilmektedir. Magnezyum kandaki şekerin enerjiye dönüşmesini sağlamaya yardım eder. Magnezyum organizma için çok faydalı mineraldir. Bunun dışında magnezyum pelvik bölgede kan akışının normalleşmesi için gerekli olan mikro-elementleri birleştirmektedir.

Jelin faydalı içeriği sadece lokal olarak cinsel sorunları çözmek dışında ayrıca tüm organizmanın çalışmasına olumlu etki etmektedir.

Nasıl kullanılır

Jel cinsel ilişki sırasında hislerin arttırılması için ve güçlü orgazmın elde edilmesi için erkekler ve kadınlar tarafından kullanılabilir.

Ürün günde 1-2 defa temiz yıkanmış ve kurutulmuş cinsel organlara uygulanmaktadır, öngörülen ilişkiden yarım saat önce olabilir. Tedavi iki hafta boyunca uygulanır.

Ürünün avantajları

2017 yılında geliştirilmiş bu jelin yardımıyla cinsel hayatınız ciddi şekilde canlandırılabilir. Jel uzun ereksiyonu sağlamaktadır, ani sonucu garantilemektedir çünkü bu benzersiz ürün bir taraftan kan akışını arttırmaktadır diğer taraftan cinsel gücü arttırmaktadır.  Bunun dışında doğrudan penise etki etmek dışında ürün ayrıca sinir sistemini güçlendirmektedir, yorgunluğunu gidermektedir ve organizmayı uyarmaktadır.

Nerede satın alınır

Kaliteli ürünleri, en iyisi resmi sitede satın almaktır. Bu 49 Euro’luk minimum fiyatını da sağlamaktadır ve %100 orijinal yüksek kaliteli ürünü alma garantisini vermektedir. Doğrudan üreticiden satın alarak müşteri kalitesiz veya sahte ürünü alma riskleri minimuma indirmektedir.

Tüketicilerin yorumları ve insanların tecrübesi

Marina, 53 yaş, Novosibirsk

 

Menopozun başlamasından sonra cinsel ilişki bana zevk getirmemeye başladı, kocam ise vajinanın kuruluğundan şikayet etmeye başladı. Hiçbir kayganlaştırıcı bu jelin alınmasından önce iyileştirme getirmedi. Sanki bize gençlik geri döndü! Cinsel ilişkilerle ilgili sorunların kaybolması dışında cinsel ilişki daha iyi oldu ve kocam bu ürünle kendisini tamamen genç ve güçlü hissettiğini söylüyor.

Vejin jel (turkey)
5 (100%) 1 vote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *