Varisesonver: orijinal fiyat, nerede satın alınır

Varisesonver – damarların varis genişlemesinin tedavisi ve önlenmesi için modern bir üründür. Bu ürün, doğal bileşenleri içeren, çok hızlı ve etkin şekilde etkileyen kremdir. Onun yardımıyla aynı anda varis tedavi edilebilir ve yorgun, hasta ve şişmiş uzuvlara bakım sağlanabilir.

Ürün bilgisi

Varisesonver kremi, yapı açısından hafif olan ve varisin belirtileriyle mücadele eden, ayakların şişkinliğini, ağrısını, yorgunluğunu gideren mükemmel ayak kremidir. İçeriği, harika anti-enflamatuar özellikleri kazandıran doğal bileşenlerden oluşmaktadır. Doğal yağların ve özlerin karışımı uzuvların damar sisteminin çalışmasını iyileştirmektedir ve ayrıca ayak cildinin bakımını sağlamaktadır, yumuşatmaktadır ve beslemektedir. Limon yağının ve bitkisel özlerin içeriğinin sayesinde kremin tüm faydalı özelliklerine daha bir önemli nitelik eklenmektedir – krem yorgun ve şişmiş ayakları ferahlatır ve kokusunu giderir, ağrıları giderir ve damarların çalışmasını düzeltir.

Krem, çevre kan dolaşımında sorunları olan insanlarda sık sık ortaya çıkan cilt yaralanmaları iyileştirme özelliğine sahiptir.

 

Etki şekli

Ürün kan dolaşımını tetiklemektedir ve toplar damar kapakçıkların normal çalışmasını sağlamaktadır, damarların geçirgenliğini ve kırılganlığını azaltmaktadır, hastanın ayaklarının şişmesine sebep olan lenfin çevre dokulara geçmesini engellemektedir

Krem aşağıdaki maddeleri içermektedir:

  • At kestanesi ve huş ağacı yaprakları özü
  • Kafein, Ginkgo biloba ve BAL
  • Metol.
  • Pelin otu, papatya ve ısırgan otu özü
  • Limon .
  • Esansiyel limon yağı.
  • Hindistan cevizi yağı ve soya yağı.

Böyle krem varis ile mücadele etmenin yanında ayrıca etkin bir şekilde ayak cildine bakım sağlamaktadır, kurumasına, soyulmasına ve iltihaplanmasına izin vermemektedir.

Nasıl kullanılır

Krem temiz ve kuru cilde uygulanır. Ürünün az miktarı cilde uygulanır ve hafif hareketlerle sürülür. Ürün aşağıdan yukarıya doğru uygulanır, böylece lenf akışı ve kanı dolaşımı tetiklenir çünkü şişkinlikler ve ağrılar sıvıların durgunluğundan kaynaklanır.

Krem akşam uyumadan önce yorgunluğun giderilmesi için veya ihtiyaca göre her uygun zamanda uygulanabilir. Ürün sadece tedavi için değil de başta varis olmak üzere damar sisteminin hastalıkların önlenmesi için de kullanılabilir.

Ürünün avantajları

Bu krem ile ayakların masajı, masa veya bilgisayar başı oturan veya işyerinde ayakta durmaya mecbur olan veya gün içinde fazla mesafe yürüyen insanlarda büyük statik yüklenmelerden sonra hafifleme sağlar. Kremin uygulanmasından sonra hafifleme başlamaktadır, şişkinlikler azalmaktadır, ağrı geçmektedir. İnsanın ayakları üzerinden birer yük kaldırılmışçasına hafifleşir.

Nerede satın alınır

Bu ürün eczanelerde ve çevrim için mağazalarda aranmamalı, en kolayı doğrudan resmi siteye başvurmaktır. Üretici, ürünleri için kullanıcılara 49 avroluk düşük fiyatı, mükemmel servisi ve garantili yüksek kaliteyi sunmaktadır. Varisesonver başka kaynaklardan alındığında hiç kimse onun kusursuz kaliteyi ve sahte ürünlerin olmamasını garantilememektedir. Sağlığına önem verenler siparişi resmi sitede düzenler.

Tüketicilerin yorumları ve insanların tecrübesi

Larisa, 32 yaş, Moskova

Hamileyken ve özellikle doğumdan sonra ayaklarla sorunlarım başladı. Sürekli ağrım vardı, doktorlar da durumumu varisli damar genişlemesi olarak görmeye başlamış. Sonuçta ayaklarım çirkin varisli damarlarda kaplıydı! Bu korkunçtu. Ben diğer doktora gittim ve o, tedavi için bu krem kullanmamı önerdir.

Kremi düzenli olarak, günde iki defa kullanmamı tavsiye etti. İlk uygulamadan 5 gün sonra etkiyi fark ettim. Sonucunda damarlarım çok belirgin olmamaya başladı ve normal görünmektedir. Bir ay kullandıktan sonra ayaklarım o kadar yorulmuyor ve şişmiyor. Anladım ki varisli damar genişlemesinden kurtuldum. Tedavi olmaya devam ediyorum!

 

Varisesonver: orijinal fiyat, nerede satın alınır
5 (100%) 1 vote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *