VaricoBooster Varisli damar kremi

varicobooster

Varisli damarlar – bu genellikle kadınları etkileyen en sık görülen patolojilerden biridir. Hastalığın ilk belirtileri ameliyata başvurmadan tedavi edilebilirse de, hastalık ilerledikten sonar ameliyat kaçınılmaz olur.

Peki ama eğer ameliyata izin verilmiyorsa, o zaman ne yapmalı?  Gerçekten insan ömrünün sonuna kadar acı çekmeye ve herhangi bir etkisi olmayan geleneksel yöntemlerle bacaklarını tedavi etmeye çalışmaya mahkum mu kalacak? Aslında bu sorunun çözümü göründüğü kadar da zor değil.  Bu gibi durumlarda  varisli damar kremi VaricoBooster size yardımcı olabilir.

Bu krem sadece tedavi amacıyla değil, hastalığı önleyen ve bacaklardaki varis görünümünü engelleyen bir ajan olarak da kullanılabilir.

Bu kremin tek imalatçısı Almanya’dır, bu nedenle de diğer üreticilerin ürünlerini satın almanız tavsiye edilmez, çünkü bu kuvvetli bir ihtimalle sahte bir krem olabilir.

Bileşenleri

Bu krem sadece natürel bileşenlerden oluşur, dolayısıyla her yaştaki kadın ve erkekler rahatlıkla kullanabilirler. Kural olarak natürel maddelerde alerjik reaksiyona sentetik maddelere oranla birkaç kez daha ender rastlanır. Ancak bu kremi kullanmaya başlamadan önce her zaman bir uzmana başvurmalıdır.

VaricoBooster kreminin bileşenleri hangileridir?varicobust2

 

 1. Bal.
 2. Mentol.
 3. Kafein.
 4. Isırgan.
 5. Pelin.
 6. Ginkgo biloba.
 7. Huş Yaprakları.
 8. Papatya.
 9. At Kestanesi.
 10. Soya fasulyesi yağı.
 11. Uçucu Hindistan cevizi yağı.
 12. Uçucu Limon yağı.
 13. Troxerutin.

 

Bu bileşenlerden her birinin kendine has bir işlevi vardır. Örneğin, kafein, bal ve ginkgo biloba bacak cildinin bakımını gerçekleştirir, kan dolaşımını uyarır, kaybedilen tonun geri dönümünü sağlar, çeşitli dokularda metabolizma sürecini normalleştirir, yenilenme sürecini hızlandırmaya yardımcı olurlar.

Pelin, papatya, mentol ve ısırgan ayakları hafif tutar ve gün boyunca biriken yorgunluğu çıkarırlar, bacakların cildini yenilerler, mikroorganizmalar ve mantarlara karşı, mikro çatlaklar ve kuru cilde karşı mücadelede yardımcı olurlar.

Uçucu yağlar terlemeyi azaltır, cilt gerginliğini giderir, cildi derinden nemlendirerek beslerler. Huş yaprakları ve atkestanesi damar duvarlarını pekiştirir ve onlara elastiklik kazandırırlar, ayaklardaki ağrıları, şişme ve yorgunluğu giderirler.

Bununla birlikte, bu kremin ana bileşeni trokserütindir. Bu madde damar duvarlarına elastiklik kazandırır, kılcal kırılganlığını azaltır, iltihaplanmayı durdurur, bacaklardaki ağrı ve şişmeyi giderir.

Demek ki bütün bu bileşenler gerek cildi, gerekse damarları etkilemektedir ve bu husus varisli damar tedavisi ve varis önlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Kullanıcıların bıraktıkları yorumlara göre bu krem özellikle hastalığın başlangıç aşamasında gerek tedavi, gerekse patolojinin önlenmesi açısından çok etkili olmaktadır.

Uygulama yöntemi

Herhangi bir ilacı satın almadan önce insanı düşündüren bir soru vardır: acaba gerçekten bu ilacın kullanımı sanıldığı kadar basit midir, yoksa her defasında doktora mı başvurmak gerekecektir? Balsam VaricoBooster ev koşullarınvaricobust
da ve doktorların tavsiyesi üzerine hastanede hasta tarafından kolaylıkla kullanılabilecek bir ilaçtır.

Bu kremin başlıca özelliği bacaklara sadece günde bir kez sürülmesidir (bu biraz da varisli damarların hangi aşamada bunduğuna bağlıdır). Krem uygulanırken ek olarak sıkıştırıcı iç çamaşırı giyilmesine, bacaklara sargı bezi sarılmasına veya kompres yapılmasına gerek duyulmaz.
Kremi günün her saatinde kullanabilirsiniz. Bu daha çok kim için ne zaman uygun olduğunua bağlıdır. Örneğin, ev hanımları kremi sabah sürebilirler, ofislerde çalışan bayanlara ise akşam yatmadan önce sürmeleri tavsiye edilir. Kremin etkisi günün hangi saatinde kullanıldığına bağlı değildir.

 

Krem bacakların problemli kesimlerin sürülür, sürüldükten sonra da tam emilene kadar birkaç dakika geçmesi beklenir. Tedavi süresi ve günde kaç kez uygulanacağı hastalığın belirtilerine ve hangi aşamada bulunduğuna bağlıdır.

 

Uygulama sonuçları

İlk olumlu sonuçlar kremi kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra kendisini hissettirir. Bu arada bacaklardaki kılcal damar yıldızlarının giderek azaldığı fark edilir. Damarlar artık eskisi kadar şişkin değildirler, şişmeler ve yorgunluk duygusu geömeye başlamıştır.

Krem sık sık rastlanan cilt kuruluğu ve ayak terlemesi ginbi sorunların çözümünde de yardımcı olur. Düzenli olarak bir ay bu kremi kullandıktan sonra atak ağrısını ebediyen unutursunuz ve varisli damarların ilk belirtileri tamamen ortadan kaybolmuş olurlar.

Endikasyon ve kontrendikasyon

VaricoBooster – varisli bacak damarlarının tedavisi ve hastalığın önlenmesi için geliştirilmiş eşsiz bir ilaçtır. Ana endikasyonlarını şöyle sıralayabiliriz:

 1. Değişen şiddette varisli damar hastalığı
 2. Krinik venoz yetmezlik.
 3. Post-travmatik ödem.
 4. Post-trombotik sendrom..
 5. Yumuşak doku hematomları.
 6. Vasküler yıldızlar.

Bu krem sadece tedavi amacıyla değil, varisli damar oluşmasından şüphelendiğinde önleyici ilaç olarak da kullanılabilir. Ameliyatla damarların uzaklaştırılmasından sonra da yardımcı olmaktadır.

Kontrendikasyonlara gelince, pratik açıdan mevcut değildir. Ama eğer kremi kullanan kişinin bileşenlerden birine karşı alerjik reaksiyonu varsa, o zaman kremin kullanılması kesinlikle yasaktır. Bileşenlerden herhangi birine karşı alerji reaksiyonunuz oup olmadığından emin değilseniz o zaman duyarlılık denetimi yapmanızı tavsiye ederiz.

Bu amaçla cildin sınırlı bir kısmına az miktarda krem sürerek birkaç gün bekler ve ne gibi bir reaksiyon olacağını izlersiniz. Eğer kremi sürdüğünüz yer kızarır ve kaşınmaya başlarsa bu kremi kullanmak sizin için yasaklanmıştır denilebilir.

Ayrıca kremin günde 5 kereden fazla sürülmesine izin  verilmez, çünkü aşırı kullanım kızarmaya, alerjik reaksiyona ve döküntüye yol açabilir.

 

VaricoBooster – nerede satın alınır, fiyatı ne kadardır?

Eğer bu mucize ilacı eczanelerde veya sıradsn kozmetik mağazalarında satın almayı deneyecek olursanız herhangi bir sonuç elde edemezsiniz. İnternetin enginlerinde de arayabilirsiniz, ama dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.  Sahte ve ucuz kremlere adım başında rastlanmaktadır. Bunları satın alırsanız sadece istediğiniz sonucu elde etmemekle kalmaz, sağlığınıza telafi edilmesi güç zarar bile verebilirsiniz. Düşük kalite sahte ürünlerden kendinizi garantiye almak istiyorsanız VaricoBooster varisli damar kremini yalnız bizden, yani resmi dağıtıcıdan  satın  almanızı tavsiye ederiz. Bunun için sadece ürünün resmi sitesine geçmeniz yeterlidir.

ŞİPARİŞ VER

 

VaricoBooster Varisli damar kremi
5 (100%) 1 vote