Valgus Pro proti vybočení palce

rp_valgus-pro-300x291.pngCo je Valgus Pro?

Valgus Pro je gelový fixátor na palec nohy. Je určen pro nepřetržité nošení během dne a plní následující funkce:

  1. Měkký gelový lístek zcela pokrývá vbočený palec a chrání ho před třením o vnitřek boty. To pomáhá snížit nepříjemné pocity při chůzi a zvyšuje pohodlí nohy v botě.
  2. Gelový váleček fixátoru Valgus Pro zaplňuje prostor mezi palcem a prostředníčkem nohy, čímž upevňuje kloub palce ve správné poloze. Valgus Pro působí jako určitý druh pružiny, snižuje zátěž na deformovaný kloub při chůzi. V případě silné deformace, když se prsty třou o sebe, použití fixátoru tento nepříjemný problém.

Objednat
Samozřejmě, pozitivní vlastnosti tohoto fixátoru je těžko přecenit. Opravdu usnadní život nešťastného majitele tohoto onemocnění. Možná poprvé po dlouhé době si budete moci vychutnat procházku a nemít pocit, že chodíte po žhavém uhlí.

Návod na použití:

  1. Vyjměte vložku z obalu a lehce roztáhněte otvor prsty, aby snadno natáhnout fixátor na palec.
  2. Nasaďte pomůcku Valgus Pro na palec tak, aby polštářek byl mezi palcem a ukazováčkem nohy a silikonový lístek zcela pokrýval vbočený palec.
  3. Shora navléknete punčochy nebo punčocháče. Je to nutné pro to, aby se lístek přitlačil k prstu a nesklouzl z hrbolu.
  4. Stoupnete na podlahu a zahýbejte prsty, aby se fixátor dostal do polohy, která je pro vás nejpohodlnější.

Mnoho lidí se ptají, jak dlouho a jakým způsobem mít na sobě Valgus Pro. Navlékněte si ho od rána a mějte ho na sobě jak doma tak i v práci až do večera. S jakýmkoliv typem obuvi se budete cítit pohodlně. Brzy si na něj zvyknete přestanete cítit na noze. Fixátor je prakticky neviditelný i v otevřených botách.

Péče o denní vložky Valgus Pro spočívá v tom, že stačí čas od času omývat teplou mýdlovou vodou. V případě potřeby lze je posypat malým množstvím mastku nebo dětského zásypu. Nejlepší je uchovávat fixátory mimo dosah přímého slunečního světla.

Kde se dá koupit?

Nejpohodlnější je   nákup přes internet: Objednávky se vyřizují rychle, a cena je dost přiměřená. V případě jakýchkoli dotazů týkajících se použití spreje nebo indikací pro použití, je zde možnost se obrátit na poradce a získat podrobné odpovědi.

Valgus Pro proti vybočení palce
Rate this post