Newage cream: orijinal fiyat, nerede satın alınır

 

Newage cream – 30 yaşında sonra güzel ve taze görünmek isteyenlere mucizevi bir kaynaktır. Bu krem Botox’a ve diğer alternatif müdahalelere mükemmel bir alternatiftir.

ŞİPARİŞ VER

Ürün Bilgisi

Aktif hiyalüronik asit ve kollajen içeren krem, 30 yaş üstü kadınlar için geliştirilmiştir. Bu krem ikili işleve sahiptir – hafif kuruluk olarak çıkan yaşlanma izleri, ilk kırışıklıkları, yorgunluk ve uykusuzluk izleri ortadan kaldırır ve önleyici etkiye sahip olup bu etkilerin kalıcı olmalarını engelleyip daha büyük sorunlardan korumaktadır.

Bu krem kullanıldıkça yüz tazelenir, kırışıklıklar açılır, ödem geçer, cilt rengi eşitlenir ve cilt dokusu yumuşar. Dokular nemlendirilir, cilt daha parlak ve sağlıklı görünür, güçlenir ve doğal elastikiyet ve yoğunluğu geri kazanır. Krem, göz çevresindeki cilt üzerinde iyi etki eder, şişkinlik ve koyu halkaları ortadan kaldırır; kuruluktan kaynaklanan kırışıklıkları yok eder.

Nasıl etki eder

Krem modern teknolojileri kullanarak elde edilen en etkili maddeleri içerir:

 

  • Hiyalüronik asit. Bu maddeyi deri üretir, ancak zamanla yetersiz kalır ve cilt kurur ve kırışır. hiyalüronik asit, cilt yoğunluğunu, pürüzsüzlüğünü ve elastikiyetini geri kazandıran güçlü bir nemlendirici ajanıdır.
  • Kolajen. Bu madde güzel ve sağlıklı bir cildin temelini oluşturur, eksikliğinde cilt kurur, kırışıklıklar ve sarkmalar oluşur.
  • Yulaf ezmesi yağı. Cildi gençleştirir, genç hücrelerin daha hızlı yenilenmesine neden olur.
  • Buğday tohumu yağı. Cildi gençleştirir ve hücre düzeyinde gerer, birçok yararlı bileşen, vitamin ve yağ asidi içerir.

 

Bu içerik hassas, ince ve kırılgan göz çevresi cildini aynı zamanda nemlendirir, besler ve daha genç ve güzel yapar.

Kullanım talimatı

Krem makyaj izleri tamamen temizlenmiş göz kapakları cildine günde iki defa olarak her gün uygulanır. Krem yumuşak ve hafif vurma hareketleriyle uygulanır, arkasından masaj yapılır. Hareketler dikkatli olmalı, cilt çizgilere dikkat edin, narin cildi germeyin.

Eğer kremi sadece geceleri uyguluyorsanız, yatmadan bir saat önce daha kalın bir tabaka olarak uygulayın, kremin fazlalığını yumuşak gözenekli bir kağıt peçete yardımıyla alın.

 

Ürünün Avantajları

Newage cream narin kremsi dokuya sahip, cilt üzerinde kolay uygulanır ve yayılır, çabucak emilir ve yağlı iz bırakmaz. Uygulandıktan hemen sonra makyaj yapılabilir, bu yüzden gündüz kremi olarak da kullanılabilir.

İçeriğinde hiyalüronik asit ve şifalı yağların olması kremi tüm cilt tiplere ve tüm mevsimlere uygun yapar. Krem dengeli bir içeriğe sahip, bu yüzden gözler şişmiyor ve kozmetik yağlı tabanda “kaymıyor”. Hiyalüronik asit, nemi mükemmel bir şekilde korur, bu yüzden kremin işe yaraması için krem yıkadıktan sonra nemli bir cilde uygulanmalıdır.

 

Nerede satılır

Eğer Newage cream ilginizi çektiyse, bu kremi en hızlı ve en düşük fiyata 49 Euro resmi sitesinden temin edebilirsiniz. Birçok internet sitesinde bu ürün satılmaktadır, fakat üretici resmi sitesinden alınmadığı sürece sahte ürünün olmadığına dair garanti veremez. Resmi sitesinden alırsanız riske girmeden orijinal Newage cream kremine sahip olursunuz.

Müşteri geri bildirimler ve kişisel deneyimler

Newage cream kremi bir çok kadın beğenip yüksek etkisini ve muhteşem özelliklerini takdir etmiştir.

Tamara, 36 yaşında, Tambov

Benim göz kapaklarımın cildi kuru ve sorunludur. Hala genç bayan olmama rağmen göz kapaklarımın cildi beni yaşlı göstermektedir. Göz kapaklarımın cildi kaplumbağaya benziyor, kırış kırıştır. Newage cream kremini alıp sorunumun yaşla ilgili değil cilt kuruluğuyla alakalı olduğunu anlamış oldum. Kremi 3 hafta kullandıktan sonra korkunç kırışıklıkların kaybolduğunu fark etmiştim. Göz altı cildi ise yumuşamış, nemlendirilmiş ve canlanmıştı.

 

 

Newage cream: orijinal fiyat, nerede satın alınır
5 (100%) 1 vote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *