MaxiSize – penis büyütme kremi

MaxiSize Nedir?maxisize kaufen

MaxiSize bir penis büyütme kremidir ve. pahalı ameliyatlara ve riskli prosedürlere başvurmaya gerek kalmadan penisinizin boyutlarını kolaylıkla ve hızla büyütme imkanı sağlar. Penis büyütmek için uygulanan diğer kremlere kıyasla bu krem çok etkilidir ve kullanmaya başladıktan bir ay sonra penisinizin boyunu beş santimetre kadar uzatır.
Resmi siteye geçin

MaxiSize nasıl çalışır?maxisize

Bilindiği gibi penisin başı ve gövdesi özel bir dokudan oluşur ki buna kavernöz cisim adı verilir.  Ayırt edici özelliği kanın bu cismin boşluklarını doldurması sonucunda penisin enine ve boyuna önemli ölçüde büyümesini sağlamakta olmasıdır.

Yorumlarını aşağıda okuyacağınız penis büyütme kremi MaxiSize kavernöz cismin dokuları ve hücrelerini etkileyerek bunların büyümesi ve bölünmesini teşvik eder ve esnekliklerini artırır.

Krem birkaç bileşenden oluşur ve bunlardan her birinin diğerlerinden farklı ayrı bir işlevi vardır. Örneğin, amino asitler ve protein hidrolizatları hücrelerin hızlı bölünme mekanizmasını yeniden harekete geçirirler ki bu süreç genellikle cinsel ergenlik çağının sona ermesiyle birlikte bitmiş olur.

Kolajen ve elastin kompleksi kavernöz cisminin zarlarının elastikiyetini artırarak cismin içinde daha fazla kan toplanmasını sağlar, bu da “daha kapsamlı” ve güçlü bir ereksiyona yol açar.

Ve nihayet trietanolamin penisin sinir uçlarını etkileyerek bunların işlevini bastırır ve penisin duygusallığı biraz azalır. Bu etki sayesinde cinsel ilişki daha uzun süreli olur. Zaten bu etki olmasaydı cinsel uzvun büyütülmesi ile ilgili prosedürün herhangi bir bir anlamı kalmazdı.

MaxiSize Kullanımı

MaxiSize penis büyütme kreminin kullanım talimatları her paketin üzerinde yazılıdır, ama bu konuda krem satın almadan önce bir fikir sahibi olabilmeniz için bu talimatların özetini sunuyoruz.

Penisinizi dik bir pozisyona getirin ve az miktarda krem alarak başına ve gövdesine iyice ovuşturarak sürün. Bunun için aldığınız az miktardaki kremi hafif hareketlerle penisin boylamasına sürün, sonra da krem penis tarafından tamamen emilene kadar hafif masaj yapın.

Bu prosedürü her gün ve eğer mümkünse hep aynı saatte tekrarlamanız gerekir. İlk sonuç yaklaşık bir hafta sonra alınacaktır. Kavernöz cisim giderek daha çok elastikiyet kazanmaya başlar, bunun sonucu olarak da penis biraz uzar (iki santimetre kadar) ve kalınlaşır. Üç hafta sonra hücre bölünme mekanizması tamamen çalışmaya başlar ve penis bir santimetre daha uzar. Dört hafta süren kurs sonunda penis iki santimetre daha uzar ve neticede toplam beş santimetre büyümüş olur.

Kontrendikasyonlar ve tavsiyeler

maxisize_cremiMaxiSize penis büyütme kremi tamamen zararsızdır, alerjik reaksiyonlara veya yan etkilere neden olmaz. Ancak, uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken birkaç küçük kurallar vardır.

Penis üzerinde yara bulunması durumunda kremi kullanmanız tavsiye edilmez. Kremin bileşenlerinin kapanmamış yara ile temas etmesi sonucunda kenarlarında deformasyon oluşabilir.

İkincisi, cinsel yolla bulaşan hastalıkların tedavisi sırasında kremin kullanılması tavsiye edilmez. .

Yorumlar

MaxiSize penis büyütme kremini nerede ve nasıl satın alabileceğinizi açıklamadan önce mutlu müşterilerin bıraktıkları yorumlara birlikte bir göz atalım. Gerçekten de bu insanlar MaxiSıze kreminin “hizmetlerinden” yararlanmaya başladıktan sonra daha mutlu bir hayat yaşamaya başladılar.

Öğrencilik yıllarım oldukça sıkıcı geçti. Sınıf arkadaşlarım ve dostlarım vakitlerini kızların yataklarında geçirirken ben sadece ders yapmakla yetiniyordum. Çünkü birinci dönemin sonunda pek de kibar olmayan bir bayan herkese benim penisimin 13 santim olduğunu anlatmıştı. Belki de ona teşekkür etmek daha doğru olur, çünkü eğitimde başarılı olup pekiyi diploması aldım, iyi bir iş buldum, kötü alışkanlıklarım yok. “Tesadüfî” bir evlilik de yapmadım. Ama son zamanlara kadar hayatımdan o kadar da memnun değildim. O lanet olasıca 13 santimetre peşimi bırakmıyordu. Hatta ameliyat yaptırmayı bile düşünmüştüm ama önce MaxiSize penis büyütme kremini denemeye karar verdim. Şimdi artık bunun en iyi peni büyütme kremi olduğunu biliyorum. MaxiSıze kullanmaya başladıktan bir ay sonra benim 13 santimetre 17,5 santimetreye çıktı…Şimdi tek bir gayem var: o çenesi düşük kızı bulup “ilk deneyi “onun üzerinde yapmayı düşünüyorum.

366529894_1_644x461_krem-maxisize-original-skidka-10-poltava

14 santimetre uzunluk hiç işime gelmiyordu. Sayısız haplar denedim (etkisi sıfırda sıfır), pompalara başvurdum (+iki santimetre kadar geçici bir etki elde ettim, ama penis inceldi). Ve nihayet penis büyütme kremlerinden birini sipariş vermeyi kararlaştırdım. Tesadüfen bu siteyi buldum ve:”Niçin olmasın bir deneyelim” dedim. Aradan üç hafta geçti ve üç santimetrelik bir büyüme kaydettim. En önemlisi de sadeci boyuna değil, enine de büyüyor. Şimdi artık MaxiSize penis büyütme kreminin bir gerçeği yansıttığını söyleyebilirim.

 

Nerede satın alınır?

Eğer penis büyütme kremi satın almaya karar verdiyseniz en doğru seçenek resmi dağıtıcıya başvurmaktır. Ancak resmi sitede penis büyütme kremini diğer internet mağazalarından % 40-50 gibi çok daha düşük fiyatla satın alabilirsiniz, hem de gönderilecek ürünün ucuz ve sahte bir krem değil, orijinal olduğundan ve sorunlarınızın çözümünde size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

MaxiSize – penis büyütme kremi
3.7 (73.33%) 3 votes