Jenex cream: orijinal fiyat, nerede satın alınır

Yaşa bağlı cilt değişiklikleri ince ve kuru cilt tiplerine sahip olan bayanlara birçok sorun getirir. Yüzün canlı ve genç görünmesi için cildi doğru bir şekilde nemlendirip beslemek lazım. Bunun gibi durumlarda yardıma aktif ve zararsız olan Jenex krem yetişir.

ŞİPARİŞ VER

Ürün bilgisi

Jenex cream, hızlı bir şekilde, 30 gün içinde, kuru ciltten, küçük kırışıklıklardan, cilt sarkmasından, siyah noktalardan ve kötü cilt renginden kurtulmanızı sağlayan karmaşık bir çözümdür. Krem yüz cildini nemlendirir ve besler, dokuların elastikiyetini ve yoğunluğunu ve turgorları geri kazandırır, yüzüne daha parlak ve taze bir renk bu verir. Bu kremi kullanan bayanlar göz önünde gençleşmiş olur.

 

Nasıl etki eder

Ürün aşağıdaki aktif maddeleri içermektedir:

  • Vitaminler: C vitamini – cilt renginin eşit bir şekilde açılmasını sağlar ve parlaklık ve tazelik kazandırır, B gurubu vitaminleri – sağlıklı bir görünüm ve uzun ömür için.
  • Kolajen: bu madde cildi tutan iskelet görevini görmektedir. Yaş ilerledikçe vücuttaki kolajen salgılanması azalır, bu yüzden dokular elastikiyetlerini kaybeder ve yerçekimi etkisi altına girip sarkmaya başlar. Bu yüzden kaliteli cilt kremleri kolajen içerir. Kolajen cilt yoğunluğunu korumaya ve erken yaşlanmayı ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur.
  • Bulgar gülünün kuru özü: Bu maddenin benzersiz yenileme ve gençleştirme özelliklerine sahip olup dokuların kaybolmuş elastikiyetini geri kazanmaya yardımcı olmaktadır. Gül özü – tahriş, kuruluk, yanma ve dökülme için mükemmel bir çaredir.
  • Hindistan cevizi yağın yağ asitleri: yaşlanan cildi beslemek için düşünebileceğiniz en iyi çözüm. Cilt tarafından mükemmel bir şekilde tolere edilip, neredeyse kalıntı bırakmadan cilt tarafından absorp edilir ve yüzeyde ince bir tabaka oluşturarak kurumasını ve nem kaybını engeller.

Bu mucizevi içerik kırışıklıkları düzeltip, dökülmeyi ve pullanmayı, tahrişi, kuruluğu ortadan kaldırmaya yardım edip cildi güzelce nemlendirip en kuru havada, klima altında veya ısıtma sıcağında bile kurumayı engellemektedir.

Kullanım talimatı

Bu krem günde iki sefer kullanılmalıdır: sabah ve akşam. Krem hafif ve yumşak masaj hareketleriyle güzelce temizlenmiş cilde uygulanır. Gözlerle temasından kaçınmanız önerilir, bu nedenle bu bölgeye uygulama orbital kemikle sınırlıdır.

Gerek duyulduğu durumlarda aşırı kuru veya pullanan bölgelere krem daha kalın tabaka olarak da uygulanabilir. Bu cildin daha hızlı bir şekilde kendine gelmesini sağlar.

Ürün avantajları

Jenex cream kanıtlanmış tariflere göre üretilir ve doğal kaynaklı yüksek kaliteli bileşenleri içerir. Bu krem aynı zamanda birkaç olumsuz etkiyi ortadan kaldırır:

 

  • Kuruluk.
  • Kırışıklık.
  • Eşit olmayan cilt rengi.
  • Kollajen üretiminin azalması.
  • Tahriş ve pullanma

 

Kremin kullanımı kümülatif bir etkiye sahiptir, bu yüzden kullanımın başlangıcından bir ay sonra cilt durumunun belirgin bir şekilde iyileştiğini fark edilmektedir.

Nerede satılır

Jenex cream hak edilmiş bir popülerliği kazanmıştır, bu yüzden rakipler onu kopyalamaya çalışmışlardır. Parayı boşa harcamamak ve cilde zarar verecek sahte ürünü almamak için üreticinin resmi sitesinden temin etmeniz önerilmektedir. Resmi sitede bu mucizevi kremin fiyatı sadece 49 Euro’dur.

 

Müşteri geri bildirimler ve kişisel deneyimler

 

Krem kullanımı bir çok insanda olumlu etki göstermiştir. Müşteriler memnuniyetle tecrübelerini paylaşmaktadırlar. Aşağıda örnek olarak bir tane görüş verilmiştir:

 

Tatyana, 48 yaş, Rusya

Ben çok erken yaşta menopoza girmiştim, bunula birlikte yüz, boyun ve el cildimin değiştiğini fark etmeye başlamıştım. Bir arkadaşım ‘ben kendim denedim sen de dene memnun kalırsın’ deyip bana Jenex cream hediye etmişti. İlk günlerde herhangi bir etkiyi fark etmemiştim, fakat krem kuru ve hassas cildimi güzelce nemlendiriyordu, besliyordu ve yumuşatıyordu. Kutu bitmeye yakın çok daha genç ve taze göründüğümü fark etmiştim. Bunu iş arkadaşlarım ve evdeki halkım da fark etmişti. Be bu kremin etkisini çok beğendim mutlaka bir daha alacağım.

Jenex cream: orijinal fiyat, nerede satın alınır
5 (100%) 1 vote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *