Spray HairMegaspray: opinie, gdzie kupić, cena, skład

hair-megasprayHairMegaSpray ― to nazwa środku, który skutecznie walczy z łysieniem, wypadaniem włosów, znacznie wzmacnia je na całej długości. Większą korzyść przyniesie Mega Spray włosom, cierpiącym od codziennej stylizacji włosów, trwałej ondulacji i regularnegofarbowania. W jego składzie są naturalne składniki ― oleje i ekstrakty z roślin, specjalna witaminowa formuła.

 

Środek mieści się w specjalnym flakonie spray (o pojemności 26 ml). Jest łatwy i ekonomiczny w użyciu, ponieważ wystrzyka pewną dozę. Produkt ma certyfikat, a więc posiada międzynarodowy «znak jakości». Producent twierdzi, że rezultat będzie widoczny już po 2 tygodniach (przy codziennym stosowaniu).

 

Jak to działa?

Środek został zaprojektowany przez czołowych trychologów, i zawiera w swoim składzie tylko naturalne składniki. Jak świadczą opinie lekarzy, produkt pozwala w krótkim czasie odnowić strukturę włosów i przywrócić ich puszystość, gęstość. Polecany jest nie tylko kobietom, ale i mężczyznom, ponieważ oni znacznie częściej cierpią na problemy wypadania. Naturalne składniki szybko regenerują włosy, rezultat jest odczuwalny już po dwóch tygodniach stosowania. Jeśli chcesz zapobiecproblemu wypadania i cienkich włosów — zastosujHairMegaSpray dla profilaktyki. Prawdziwe opinie ludzi, którzy zastosowali tenśrodek, potwierdzają, że on doskonale pielęgnuje włosy, robi je zdrowymi i silnymi.

Instrukcja:

Aby włosy odżyły, trzeba przejść kurs o długości co najmniej dwa tygodnie. Poświęcając swoimwłosom tylko godzinę dziennie, dostaniesz błyszczące, jedwabiste i elastyczne włosy. Środek jest dostępny w postaci sprayu olejowego. Pojemność flakonu — 26 gramów. Stosowanie go jest bardzo proste. Wszelkie manipulacje są wykonywane konsekwentnie, w kilku prostych etapów:

  1. Rozpyl spray na suche włosy. Dla wygody, oddziel je na cienkie kosmyki.
  2. Masuj skórę głowy, aby środek wsiąknął.
  3. Owiń głowę ręcznikiem.
  4. Czekaj godzinę. Następnie trzeba umyć głowę delikatnym szamponem.

Dla osiągnięcia maksymalnego efektu przed użyciem najlepiej zrobić ntensywny masaż głowy. To zwiększy przepływ krwi, polepszy działanie sprayu. Po jego użyciu nie ma potrzeby nakładać balsam. Dodatkowo można używaćwitaminy, dodać do diety więcej warzyw i owoców.

Kupować

Spray HairMegaspray: opinie, gdzie kupić, cena, skład
4.5 (90%) 2 votes