FitoSpray – kaalulangetamise sprei: arvamused, hind,kus osta.

fitospray1Fitospray — uus kaalulangetamise toode, mis võimaldab kaotada liigseid kilogramme ilma erilisteta pingutusteta. Kasuta seda spreid on üsna lihtne –  piisab vaid  paar pritsimist enne söömist, et kõrvaldada nälga, värskendata suuõõnt ning anda kehale erksuse ja energiat.

Fitospray koostis sisaldab üsna palju tunnustatud liigse kaaluga võitlemise vahendeid. Vaatleme nende kasulikke omadusi täpsemalt:

Tellida

Fitospray koostis

Goji marjad – nii nimetatud superfud (super-toit) Marjad, mis sisaldavad 18 aminohapet (sealhulgas asendamatuid) 21 mineraali ja 6 vitamiini. Lisaks ainevahetuse kiirendamisele parandavad goji nägemist, normaliseerib vererõhku, suurendab libiidot ja on loomulik energeetik.

Roheline kohv Sisaldab suurel hulgal klorogeenhapet, mis võimaldab parandada ainevahetust, viia välja kahjulikke vabu radikaale organismist ja seega tugevdada immuunsust.

Sidrunhape parandab seedimist, normaliseerib mao keskkonda ja kiirendab  toksiliste ainete eritumist organismist.

Gartsiinia ekstrakt. See lisaaine sisaldab enamikes kaalulangetamise vahendites. Tõhusalt vähendab näljatunnet, kiirendab lipolüüsi (rasva lõhestamine), surub maha tungi magusale, mis on paljudel inimestel peaaegu narkootiline.

Mango varustab organismi toitainetega, mis võimaldavad ilma ebamugavusteta taluda madala kalorsusega dieeti.

L-Carnitine – looduslik vitamiinitaoline lisand, on energeetik ja rasva põleti, sageli sisaldab spordi TAL-s kõhnumiseks.

Asai marjad- veel üks supertoit, kasulikke mineraalainete ja vitamiinide allikas. Asaid blokeerivad rasva ladustamise, täidavad immunokorrigeerimise funktsiooni, kaitsevad rakumembraane toksiinide eest.

Mentool ja piparmünt – värskendavad hingeõhku, soodustavad sapi äravoolu.

Kaalulangetamise toote omadused

Tootja avalduse kohaselt, on Fitospray’l järgmised kasulikud omadused:

  • Tõhusalt vähendab söögiisu ja kõrvaldab näljatunnet.
  • Kiirendab ainevahetust ja kiirendab rasvade lagundamist organismis.
  • Parandab madala kalorsusega dieedi taluvust.
  • Lisab reipust ja elurõõmu.
  • Varustab organismi kasulikke ainetega.
  • Ja meeldiva boonusena – värskendab pikemaks ajaks hingeõhku!

Kus osta Fitospray?

Leida seda tavalistes kauplustes on üsna raske, seetõttu kõige lihtsaim viis osta Fitospray’d – tellida see internet-kaupluses. Meie järeleproovitud partneri koduleht oli lahkelt andnud vormi online- tellimiseks. Selle abil saate te osta kaalulangetamise spreid tõstmata tugitoolilt. Kaup jõuab Teieni posti teel või kullerteenusega sõltuvalt elukoha linnast. Makse – alles pärast saamist lunamaksuga, et teie millegagi ei riski! Kättetoimetamine toimib paljudesse riikidesse: Venemaale, Ukrainasse, Valgevenesse, Bulgaariasse, Saksamaale, Hispaaniasse, Küprosele, Türki, Kreekasse, Каsаhstani, Kõrgõzstani, Lätti, Leetu, Moldaaviasse, Rumeeniasse, Usbekistanisse, Prantsusmaale, Tšehhi, Šveitsi, Eestisse.

Milline on Fitospay kasutamise viis?

Kasutada dieetilist spreid on väga lihtne – piisab vaid pihustada aine suuõõnde, vajutades jaoturile 1-2 korda. Kasutada 3-4 korda ööpaevas, toidukordade vahel. Soovitav on mitte kasutada Fitospray’d 3-4 tundi enne magamaminekut, kuna  selles oleval  ainel on energeetiline efekt ja saab segada ööpuhkamist.

Täpsem kasutamisjuhend on märgitud pakendil. Parimat efekti võib saavutada, kombineerides kaalulangetamise spreid kerge dieetiga ja minimaalse füüsilise koormusega.

Järeldus

Fitospray — see on uus sõna kaalulangetamises. Erilist tähelepanu väärib see, et see on sertifitseeritud ning on läbinud laboratoorseid uuringuid. Muidugi see ei aita, kui toituda ainult tortidest, aga kui te sööte mõõdukalt ja ikkagi on liigne kaal – see toode on teie jaoks!

Tellida

FitoSpray – kaalulangetamise sprei: arvamused, hind,kus osta.
5 (100%) 1 vote