FitoSpray spreje na hubnutí

fitospray1Fitospray je nový produkt na hubnutí, který pomáhá se zbavit zbytečných kilogramů bez větší námahy. Použití tohoto spreje je celkem jednoduché, stačí pár postřiků před jídlem pro odstranění pocitu hladu, osvěžení ústní dutiny a přidání organismu nálady a energie.

Složení Fitospray zahrnuje mnoho uznávaných prostředků pro boj s obezitou. Podrobněji posoudíme jejich užitečné vlastnosti:

Složení Fitospray

Bobule goji — takzvaný superfood (super jídlo). Bobule obsahující 18 aminokyselin (včetně esenciálních) 21 minerálů a 6 vitamínů. Kromě urychlení látkové výměny, goji zlepšuje zrak, normalizuje krevní tlak, zvyšuje libido a je přirozeným stimulantem.

Zelená káva Obsahuje velké množství kyseliny chlorogenové, která přispívá ke zlepšení látkové výměny, odvádí z těla škodlivé volné radikály a tím posiluje imunitu.

Kyselina citrónová zlepšuje trávení, normalizuje žaludeční prostředí a urychluje vylučování toxických látek z organismu.

Extrakt z garcinie Tento doplněk je obsažen ve většině prostředků na hubnutí. Účinně snižuje pocit hladu, urychluje lipolýzu (štěpení tuků), potlačuje chuť na sladké, což u mnoha lidí je skoro omamné.

Mango dodává organismu živiny, což umožňuje bez potíží vydržet nízkokalorickou dietu.

L-Carnitine je přírodní vitamínový doplněk, energizér a spalovač tuků, často je součástí sportovních bioaktivních doplňků na hubnutí.

Bobule acai je další superfood, zdroj užitečných mikroprvků a vitamínů. Acai blokuje skladování tuků, koriguje imunitu, chrání buněčné membrány před toxiny.

Mentol a máta peprná – osvěžuje dech, podporuje tok žluči.

Vlastnosti spreje na hubnutí

Dle prohlášení výrobce, Fitospray má následující užitečné vlastnosti:

  • Účinně snižuje chuť k jídlu a eliminuje pocit hladu.
  • Urychluje látkovou výměnu a štěpení tuků v organismu.
  • Zlepšuje snášenlivosti nízkokalorických diet.
  • Přidává náladu a radost ze života.
  • Nasycuje organismus užitečnými látkami.
  • A jako příjemný bonus – dlouhodobě osvěžuje dech!

Kde se Fitospray kupuje?

Je dost těžké ho najít v obyčejných obchodech, takže nejjednodušší způsob, jak koupit Fitospray je objednat si ho v internetovém obchodě. Webové stránky našeho důvěryhodného partnera laskavě poskytují formulář pro objednání on-line. S jeho pomocí si můžete koupit sprej na hubnutí bez vstání ze židle. Zboží vám bude dodáno poštou nebo kurýrní službou v závislosti na místě bydliště. Platba pouze po doručení objednávky (dobírka), takže nemáte žádné riziko! Dodává se do mnoha zemí: Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Bulharsko, Německo, Španělsko, Kypr, Turecko, Řecko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Lotyšsko, Litva, Moldavsko, Rumunsko, Uzbekistán, Francie, Česká republika, Švýcarsko, Estonsko.

Způsob použití Fitospraye?

Použití dietetického spreje je velmi jednoduché – sprej stačí nastříkat do ústní dutiny stlačením dávkovače 1-2 krát. Používat 3-4 krát denně mezi jídly. Je lepší nepoužívat Fitospray 3-4 hodiny před spaním, protože látka má energetický účinek a může narušit noční odpočinek.

Podrobný návod k použití je uveden také na obalu. Nejlepší účinek je dosažitelný při kombinaci spreje na hubnutí s lehkou stravou a minimální fyzickou námahou.

Závěr

Fitospray – to je nové slovo v hubnutí. Zvláštní pozornost musí být věnována tomu, že je certifikován a prošel laboratorními testy. Samozřejmě bude neužitečný když budete jíst pouze dorty, ale pokud jíte normálně a stále máte nadváhu – je tento produkt pro vás!

FitoSpray spreje na hubnutí
Rate this post